top of page

Spacer socjalizacyjny z Aleksandrą Zawadzką-Glinką


Nie lada gratka czeka mieszkańców Tarnowa, psich opiekunów, 11 września! Już w najbliższy poniedziałek spotykamy się z Aleksandrą Zawadzką-Glinką na pierwszym w Tarnowie spacerze socjalizacyjnym!


Zapraszamy Was więc serdecznie na psi spacer socjalizacyjny z tą absolutnie genialną behawiorystką. Olbrzymia wiedza i doświadczenie Oli w zakresie emocji oraz psiej komunikacji pozwolą nam spotkać się z otwartością na to, co pokażą nam psy, czego będą od nas potrzebować a także, jak możemy Im pomagać w życiowych sytuacjach i mierzeniu się z trudnościami.


Wydarzenie ma charakter charytatywny, dochód przeznaczony jest na zbiórkę na wyżywienie koni, podopiecznych naszej Fundacji, w sezonie jesień-zima 2023.


Kiedy? Poniedziałek, 11 września 2023 Spacer „A” godzina 17:00 Spacer „B” godzina 18:30


Max. 6 psów na każdym spacerze. Pojedynczy spacer trwa 1-1,5 godziny


Rezerwacja miejsc: fundacjaiskierkaorg@gmail.com

Inwestycja:

50 zł/psa (minimalna kwota Twojej darowizny na konie :)).


Miejsce:

Tarnów - dokładna lokalizacja zostanie podane w wiadomości zwrotnej.

Co zabrać ze sobą? SMYCZ - zwykła, 3 metrowa OBROŻA lub SZELKI WODA + miseczka na wodę SUPER DOBRE SMACZKI dla psa


O prowadzącej:

Aleksandra Zawadzka-Glinka Behawiorystka zwierząt towarzyszących, instruktorka szkolenia psów Alteri, autorka książki „Zamieszka(ł) ze mną kot”. Od 2009 roku prowadzi w Łodzi zajęcia praktyczne z psami i kotami, edukując początkujących opiekunów zwierząt w zakresie ich zachowań. Organizatorka licznych wykładów i warsztatów z zakresu komunikacji międzygatunkowej. Gość licznych audycji radiowych o tematyce pro-zwierzęcej. Członkini Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE. Obecnie obejmuje także funkcję członkini Rady Nadzorczej Fundacji „Iskierka”, gdzie wraz z przyjaciółmi niesie pomoc zwierzętom oraz współorganizuje zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu prawidłowej opieki nad zwierzętami. Prywatnie, szczęśliwa opiekunka trzech kotów i trzech psów. Pasjonatka swojego zawodu.

Niezachwianie wierzy, że traktowanie zwierząt w Polsce ulegnie diametralnej poprawie.


Olę znajdzesz TUTAJ.


* * *

REGULAMIN SPACERU 1. Opiekunowie odpowiadają za zachowanie psa. 2. Odstępy między psami podczas spaceru powinny być takie, aby nie doszło do bezpośredniego spotkania. 3. Jeżeli prowadząca spacer uzna, że odległości mogą być zmniejszone, to postępujemy według wytycznych. 4. Spacerujemy w różnych miejscach, zatem na bieżąco proszę zgłaszać z czym dany pies ma problem. 5. Celem spacerów jest nauczenie psa przebywania w zmieniającym się środowisku bez frustracji i zdenerwowania.

21 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page