top of page

Wolontariat

W Fundacji "Iskierka"

Opiekowanie się podopiecznymi naszej Fundacji: stadem koni, owiec, kóz, prosiaczkiem Opalem i krową Dodą to ogrom codziennej pracy, którą wykonujemy w większości samodzielnie.

 

Twoja pomoc dla naszej Fundacji jest na wagę złota.

Nasza Fundacja przycupnęła wśród lasów Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki - obszar Natura 2000, otoczeni jesteśmy pięknymi widokami, zapachami lasu, śpiewem ptaków. 

 

Obcowanie wśród przyrody, praca z ziemi i z ziemią mają absolutnie cudowny wpływ na ludzki ogranizm, pomagają się wyciszyć, dają więcej endorfiny, pobudzają siły odpornościowe naszego organizmu. Jeśli pragniesz połączyć to z czynieniem dobra, zostań naszą wolontariuszką / naszym wolontariuszem.

Zapraszamy Cię serdecznie do wolontariatu, jeśli:

  • Masz czas i chęć, aby regularnie lub dorywczo wesprzeć nas w prostych, acz niezwykle ważnych pracach fizycznych przy porządkowaniu pastwisk oraz poprawie ich infrastruktury. 

  • Brakuje Ci aktywności fizycznych w przyrodzie, pośród zwierząt. 

  • Pragniesz zyskać nowe spojrzenie na różne gatunki zwierząt, które z nami mieszkają, zaczerpnąć o Nich praktycznych i ciekawych informacji, pomóc dbać o Ich dobrostan.

  • Chcesz zyskać możliwość na budowanie dobrych, solidnych i bezpiecznych relacji ze zwierzętami, w oparciu o dobrowolność i bezpieczne obcowanie z nimi.

  • Potrzebujesz oderwać się od codzienności, zgiełku miasta, popraktykować uważność, bycie z sobą i w sobie. 

Wierzymy mocno we wspólne działania, budowanie wspierających społeczności. Dołącz do naszej, zgłoś się na wolontariat w Fundacji "Iskierka".

bottom of page