Z psem do pary

Konsultacje behawioralne dla psów.

WychodzÄ…c naprzeciw potrzebom i problemom zgÅ‚aszanym nam przez psich opiekunów, powstaÅ‚ nasz program konsultacji behawioralnych dla psów i Ich opiekunów, Z psem do pary

W ramach programu, Ty i Twój pies spotykacie siÄ™ równoczeÅ›nie z dwoma osobami: behawiorystkami i trenerkami psów, które kompleksowo zajmÄ… siÄ™ Waszym przypadkiem, przeprowadzajÄ…c Was od zrozumienia problemu do jego przepracowania.

W czym możemy pomóc Tobie i Twojemu psu?

• RozwiÄ…zywanie problemów, z jakimi borykasz siÄ™ ze swoim psem na codzieÅ„: w domu, na spacerach, w sytuacjach spoÅ‚ecznych z ludźmi, psami i innymi zwierzÄ™tami.

• Poprawa komunikacji na lini pies-czÅ‚owiek, m.in.: nauka podstaw psiego jÄ™zyka, rozumienie psich sygnaÅ‚ów i odpowiadanie na nie, wspieranie psa w trudnoÅ›ciach, wyznaczanie zdrowych zasad i granic.

• Budowanie relacji opartej na czytelnej komunikacji, wzajemnym porozumieniu oraz poczuciu bezpieczeÅ„stwa.

• Poszerzeniu Å›wiadomoÅ›ci w zakresie opieki nad psem, z omówieniem m.in.: wpÅ‚ywu wieku, predyspozycji rasowych, indywidualnych cech i potrzeb psa.

• Wprowadzenie w komunikacjÄ™ pies-pies z udziaÅ‚em psa-nauczyciela.

Konsultacje prowadzÄ…:

Ewelina Haraf - m.in. behawiorystka zwierzÄ…t, dogoterapeutka, przewodniczka psa pracujÄ…cego, certyfikowana komunikatorka i terapeutka energetyczna zwierzÄ…t. UkoÅ„czyÅ‚a kurs trenera psów. Od zawsze zafascynowana emocjami, psychikÄ…, dobrowolnoÅ›ciÄ… w kontaktach ze zwierzÄ™tami i budowaniem dobrych, gÅ‚Ä™bokich relacji, które uważa za podstawÄ™ speÅ‚nionego życia.

Martyna ZgÅ‚obisz - behawiorystka i trenerka psów, instruktorka prewencji pogryzieÅ„, trenerka podstaw integracji sensorycznej psów, certyfikowana opiekunka zwierzÄ…t domowych. OrÄ™downiczka przywracania psom sprawczoÅ›ci, pracy bazowanej na relacji oraz szeroko pojÄ™tego psiego dobrostanu. Sercem Martyny rzÄ…dzÄ… amstaffy i psi seniorzy.

Rubin - instruktor psiej komunikacji, wyjÄ…tkowo wyrozumiaÅ‚y i cierpliwy dla szczeniÄ…t nauczyciel psiego jÄ™zyka oraz psiej etykiety. Prywatnie, typowy stróż i zarzÄ…dca domowego psiego stadka.

Cennik

Pakiet dwóch spotkaÅ„ - 390 zÅ‚

W pakiecie:

• Pierwsza, wstÄ™pna konsultacja trwajÄ…ca 1,5-2 godzin.

• Kolejne, ok. godzinne spotkane (kontrola wdrożonych dziaÅ‚aÅ„, kontynuacja pracy, wprowadzanie modyfikacji planu pracy lub spotkanie z psem pracujÄ…cym).

​

Każde kolejne spotkanie* (do 60 min):

We wskazanym miejscu w Tarnowie lub siedzibie Fundacji „Iskierka” - 150 zÅ‚

W domu klienta - 150 zł + koszt dojazdu

Online lub rozmowa telefoniczna - 100 zł

​

*Spotkania w innych miejscach niż wyżej wymienione podlegają indywidualnej wycenie.

​

Dochód z udziaÅ‚u w konsultacjach przeznaczony jest na utrzymanie zwierzÄ…t przebywajÄ…cych pod opiekÄ… Fundacji ”Iskierka”.

​

Konsultacje skierowane sÄ… dla opiekunów psów, nie do osób zawodowo pracujÄ…cych z psami.