top of page

Z psem do pary

Konsultacje behawioralne dla psów. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i problemom zgłaszanym nam przez psich opiekunów, powstał nasz program konsultacji behawioralnych dla psów i Ich opiekunów, Z psem do pary

 

W ramach programu, Ty i Twój pies spotykacie się równocześnie z dwoma osobami: behawiorystkami i trenerkami psów, które kompleksowo zajmą się Waszym przypadkiem, przeprowadzając Was od zrozumienia problemu do jego przepracowania.

 

W czym możemy pomóc Tobie i Twojemu psu?

  • Rozwiązywanie problemów, z jakimi borykasz się ze swoim psem na codzień: w domu, na spacerach, w sytuacjach społecznych z ludźmi, psami i innymi zwierzętami. 

  • Poprawa komunikacji na lini pies-człowiek, m.in.: nauka podstaw psiego języka, rozumienie psich sygnałów i odpowiadanie na nie, wspieranie psa w trudnościach, wyznaczanie zdrowych zasad i granic.

  • Budowanie relacji opartej na czytelnej komunikacji, wzajemnym porozumieniu oraz poczuciu bezpieczeństwa.

  • Poszerzeniu świadomości w zakresie opieki nad psem, z omówieniem m.in.: wpływu wieku, predyspozycji rasowych, indywidualnych cech i potrzeb psa.

  • Wprowadzenie w komunikację pies-pies z udziałem psa-nauczyciela.

 

 

Konsultacje prowadzą:

Ewelina Haraf - m.in. behawiorystka zwierząt, dogoterapeutka, przewodniczka psa pracującego, certyfikowana komunikatorka i terapeutka energetyczna zwierząt. Ukończyła kurs trenera psów. Od zawsze zafascynowana emocjami, psychiką, dobrowolnością w kontaktach ze zwierzętami i budowaniem dobrych, głębokich relacji, które uważa za podstawę spełnionego życia.

 

Martyna Zgłobisz - behawiorystka i trenerka psów, instruktorka prewencji pogryzień, trenerka podstaw integracji sensorycznej psów, certyfikowana opiekunka zwierząt domowych. Orędowniczka przywracania psom sprawczości, pracy bazowanej na relacji oraz szeroko pojętego psiego dobrostanu. Sercem Martyny rządzą amstaffy i psi seniorzy. 

 

Rubin - instruktor psiej komunikacji, wyjątkowo wyrozumiały i cierpliwy dla szczeniąt nauczyciel psiego języka oraz psiej etykiety. Prywatnie, typowy stróż i zarządca domowego psiego stadka. 

 

 

Cennik

Pakiet dwóch spotkań - 390 zł

 

W pakiecie:

  • Pierwsza, wstępna konsultacja trwająca 1,5-2 godzin.

  • Kolejne, ok. godzinne spotkane (kontrola wdrożonych działań, kontynuacja pracy, wprowadzanie modyfikacji planu pracy lub spotkanie z psem pracującym). 

Każde kolejne spotkanie* (do 60 min):

We wskazanym miejscu w Tarnowie lub siedzibie Fundacji „Iskierka” - 150 zł

W domu klienta - 150 zł + koszt dojazdu

Online lub rozmowa telefoniczna - 100 zł

*Spotkania w innych miejscach niż wyżej wymienione podlegają indywidualnej wycenie.

 

Dochód z udziału w konsultacjach przeznaczony jest na utrzymanie zwierząt przebywających pod opieką Fundacji ”Iskierka”.

 

Konsultacje skierowane są dla opiekunów psów, nie do osób zawodowo pracujących z psami.

bottom of page