top of page
martynazglobisz_ewelina-10.jpg

Od nas dla Was

Leczenie Naturą

Zapraszamy na leśne wyprawy dla szkolnych i przedszkolnych grup zorganizowanych oraz całych rodzin, lasoterapię dla dorosłych, męskie wyprawy do lasu a także warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży: stacjonarnie w siedzibie fundacji oraz w placówkach.

martynazglobisz-ewelina-piotrek-2.jpg

Warsztaty

Organizujemy warsztaty ogólnorozwojowe i edukacyjne. Uczymy o koniach, psach, człowieku i przyrodzie, kładąc szczególny nacisk na indywidualne potrzeby, mądre, czytelne porozumienie, uważność i budowanie zdrowych relacji. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

martynazglobisz_ewelina-11.jpg

Terapie z udziałem zwierząt

Prowadzimy zajęcia terapeutyczne wspierane obecnością zwierząt: dogoterapię, hipoterapię - terapię kontaktem z koniem, a także ruchem konia, bowiterapię - terapię z wykorzystaniem rogatych zwierząt domowych: kóz, owiec i krów oraz kynoedukację - uczymy, zwłaszcza najmłodszych, prawidłowych zachowań przy psach.

martynazglobisz_ewelina-18.jpg

Sesje mentoringowe dla opiekunów koni i osób pracujących z końmi

Indywidualne sesje mentoringowe dla opiekunów koni oraz osób zawodowo pracujących z końmi. Wsparcie w rozwiązywaniu problemów behawioralnych koni, budowaniu z Nimi relacji, dbaniu o dobrostan, porady dotyczące etycznej  pracy z koniem, pracy z klientami etc.

martynazglobisz_ewelina-5.jpg

Konsultacje behawioralne psów

Z psem do pary program indywidualnych konsultacji behawioralnych dla psów i ich opiekunów.

martynazglobisz-iskierka-warsztaty-pies-58.jpg

Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zwierząt małych i dużych oraz struganie kopyt

Oferujemy terapię czaszkowo-krzyżową, bazującą na niezwykle delikatnym dotyku, dla zwierząt małych i dużych oraz struganie kopyt, castowanie i kucie: również w przypadku kopyt problematycznych.

martynazglobisz-piotrek-6.jpg
bottom of page