top of page
martynazglobisz-iskierka_blizejkoni-30.jpg

Edukacja i rozwój

Oferta edukacyjna

Pragnąc szerzyć rzetelną, etyczną i wspierającą Was w rozwoju wiedzę, w roku 2023 uzyskaliśmy status instytucji szkoleniowej - Nr ewidencyjny 2.12/00222/2023. Do prowadzonych przez nas szkoleń i warsztatów dołączyliśmy kursy zawodowe! Mamy nadzieję, że znajdziecie w naszej ofercie edukacyjnej szkolenia dla siebie, że pomożemy Wam wkroczyć na opartą na solidnych fundamentach ścieżkę zawodową. 

Kursy zawodowe

Zdjęcie naszej prezeski, Eweliny z białym koniem, Bingo.

Świadomy instruktor jazdy konnej

Innowacyjny na rynku kurs zawodowy, holistycznie przygotowujący do etycznej i świadomej pracy z końmi i ludźmi.

Uśmiechnięta kobieta siedzi przy biurku, pisze na klawiaturze laptopa, bok laptopa na blacie siedzi pies i patrzy w ekran komputera.

Kynoedukator

Kurs zawodowy dla osób pragnących prowadzić zajęcia edukacyjne dotyczące psów oraz zajęcia edukacyjne, rozwojowe lub terapeutyczne w asyście psa.

Warsztaty

Organizujemy warsztaty ogólnorozwojowe i edukacyjne. Uczymy o koniach, psach, człowieku i przyrodzie, kładąc szczególny nacisk na indywidualne potrzeby, mądre, czytelne porozumienie, uważność i budowanie zdrowych relacji. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Zapraszamy do współpracy specjalistów z różnych, bliskich nam dziedzin.

Sesje mentoringowe

Program indywidualnych sesji mentorskich dla opiekunów koni oraz osób zawodowo pracujących z końmi, którego założeniem jest m.in. dzielenie się wiedzą o koniach, rozwijanie kompetencji osób pracujących z końmi, wspieranie w lepszym zrozumieniu koni, pomoc w przepracowaniu napotykanych problemów behawioralnych koni - zarówno opiekunom, jak i osobom zawodowo z nim pracującym, pomoc w rozwiązywaniu trudności w pracy z ludźmi oraz końmi.

bottom of page