top of page

"Problematyczny" pies


Coraz więcej psów opatrzonych jest łatkami "problematyczny", "zły", "agresywny". Coraz częściej obserwuje się psy, które nie radzą sobie w kontaktach społecznych, szaleńczo szczekają, skaczą, rzucają się, ciągną na smyczy do utraty tchu, kłapią zębami i gryzą.

Coraz trudniej psom sięgać po zachowania, którymi mogą informować o dyskomforcie, prosić o przestrzeń, szanowanie ich granic. Nie wiedzą, jak się komunikować; być może brak im doświadczeń, nie miały w życiu mądrych, stabilnych psich wzorców, być może ich delikatniejsze prośby nie były nigdy słyszane, rozumiane ani respektowane.

Coraz więcej psich opiekunów gubi się w gąszczu informacji dotyczących prawidłowej pracy z "tym trudnym psem".

Dla tych zrezygnowanych, ale jeszcze nie tracących nadziei :) psich opiekunów, tych szukających pomocy dla siebie i swojego psa, przychodzimy z warsztatami PRACA Z PSEM PROBLEMOWYM z Aleksandrą Zawadzką-Glinką, uznaną behawiorystką zwierząt towarzyszących z wieloletnim doświadczeniem, instruktorką szkolenia psów, organizatorką licznych wykładów i warsztatów z zakresu komunikacji międzygatunkowej.


Jeśli pragniesz:

  • Lepiej zrozumieć, co próbuje przekazać Ci Twój pies.

  • Nauczyć się, jak się z nim komunikować, jak wspierać w trudnościach, mądrze podpowiadać.

  • Wiedzieć, kiedy psu nie przeszkadzać.

  • Spotkać się wraz z Twoim psim przyjacielem ze stabilnymi psimi nauczycielami.

Nasze warsztaty są dla Ciebie i Twojego psa. Ola poprowadzi Cię przez zawiłości i subtelne piękno psiego języka, pokaże Ci, jak czytać i być uważniejszym na sygnały wysyłane przez Twojego najserdeczniejszego przyjaciela. Przez dwa dni pracy praktycznej będziemy stawiać czoła Waszym problemom, uważnie słuchając tego, co mówią do nas psy. Bo wiemy, że komunikując się ze sobą, możemy więcej. A gdy po drugiej stronie smyczy stoi najlepszy przyjaciel, to wspólnie z nim jesteśmy w stanie przenosić góry. Razem - Ty i Twój pies!


Serdecznie zapraszamy Cię na tę wyprawę w głąb psiej psychiki.W programie warsztatów:

12 maja | 18:00 Teoria

13-14 maja | 10:00-17:00 Zajęcia praktyczne
Warsztaty skierowane są do opiekunów psów, nie są przeznaczone dla osób zawodowo pracujących z psami.Każdy z uczestników otrzyma dyplom zaświadczający o udziale w szkoleniu.

49 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page