top of page

czw., 27 lip

|

Siedziba Fundacji "Iskierka"

Znajdź talent psa

Obóz dla psów i ich opiekunów.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Znajdź talent psa
Znajdź talent psa

Czas i lokalizacja

27 lip 2023, 17:00 – 30 lip 2023, 13:00

Siedziba Fundacji "Iskierka", 33-172 Lubaszowa, Lubaszowa 58

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na czterodniowy obóz dla psów i ich opiekunów, podczas którego skupimy się na jednym z najważniejszych elementów pracy z psem - budowaniu dobrej i stabilnej relacji.

W czasie warsztatów wyposażymy Cię w wiedzę teoretyczną, poprowadzimy przez indywidualne sesje oceny psa z opiekunem, spacery socjalizacyjne oraz zajęcia z tropienia użytkowego, wyposażymy w narzędzia pomagające Ci rozwijać się i pracować z samą/samym sobą, a także zatracimy się w radosnej zabawie podczas psiej gry terenowej.

W programie:

27/07 Powitanie, zapoznanie, spacer socjalizacyjny

28/07 Tropienie użytkowe, indywidualna ocena psów - omówienie problemów, ułożenie planu pracy.

Wykład - Indywidualna praca z psem problemowym,

29/07 Tropienie użytkowe, praca z klikerem, zabawy, spacer socjalny, indywidualna praca z opiekunami.

30/07 Podsumowanie, omówienie planów dalszej pracy z psem.

Każdy z uczestników otrzyma dyplom zaświadczający o udziale w szkoleniu.

Uczestnicy proszeni są o podanie imienia psa, jeśli chcą aby zostało podane na dyplomie :)

W cenę wliczone przerwy kawowe.

W razie potrzeby, pomożemy z organizacją noclegów.

O prowadzących:

Aleksandra Zawadzka-Glinka

Behawiorystka zwierząt towarzyszących, instruktorka szkolenia psów Alteri, autorka książki „Zamieszka(ł) ze mną kot”. Od 2009 roku prowadzi w Łodzi zajęcia praktyczne z psami i kotami, edukując początkujących opiekunów zwierząt w zakresie ich zachowań. Organizatorka licznych wykładów i warsztatów z zakresu komunikacji międzygatunkowej. Gość licznych audycji radiowych o tematyce pro-zwierzęcej. Członkini Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE.

Obecnie obejmuje także funkcję członkini Rady Nadzorczej Fundacji „Iskierka”, gdzie wraz z przyjaciółmi niesie pomoc zwierzętom oraz współorganizuje zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu prawidłowej opieki nad zwierzętami.

Prywatnie, szczęśliwa opiekunka trzech kotów i trzech psów. Pasjonatka swojego zawodu. Niezachwianie wierzy, że traktowanie zwierząt w Polsce ulegnie diametralnej poprawie.

Ewelina Haraf 

Ukończyła behawiorystykę zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz zootechnikę ze specjalnością hodowla i użytkowanie koni na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Z zawodu jest również techniczką weterynarii, instruktorką jazdy konnej i hipoterapii, dogoterapeutką i przewodniczką psa pracującego oraz leśną przewodniczką. Jest certyfikowaną komunikatorką i terapeutką energetyczną zwierząt oraz terapeutką reiki. Aktualnie także studentką psychologii.

Od dzieciństwa zakochana w zwierzętach, od lat zafascynowana zwierzęcą psychiką i wpływem, jaki kontakt z Naturą lub jego niedostatek może mieć na nasze życie. Z największą przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i uczy innych o tym, jak wspaniałymi Istotami są zwierzęta.

Bilety

 • Opiekun z psem

  Bilet dla opiekuna z jednym psem.

  990,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Drugi pies

  Bilet dla kolejnego psa.

  490,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page