sob., 17 lut

Chatka Magóry, Magóry 11, 33-350 Piwniczna-Zdrój

O wydarzeniu

Bliżej koni, bliżej siebie - ZIMOWANIE w Chacie Magóry

Zima ściąga energie do środka, przesuwa soki życia w głąb, zachęca nas do otulenia się ciepłem, skrycia w przytulnej gawrze naszych domów, snucia marzeń w przydymionym świetle. Zajrzyjmy razem w nasze myśli i pragnienia, przyjrzyjmy się darom, które mamy, mocom, które w nas drzemią snem zimowym, poznajmy je, aby z pełną siłą mogły zakwitnąć w naszym życiu na wiosnę. Zapraszamy Cię na wyjątkowe, noworoczne spotkanie z samą Sobą, na Zimowanie, które poprowadzi dla nas Ewelina Haraf, behawiorystka, terapeutka, studentka psychologii.

Wybierzemy się na ścieżkę serca wraz z końmi, które w absolutnej dobrowolności towarzyszyć będą naszym procesom, podpowiadać, jak wsłuchiwać się w siebie, jak dążyć ku spełnieniu marzeń. Konie pokażą nam, jakie naprawdę jesteśmy, pomogą nam odnaleźć drogę do siebie, odzyskać energię do tworzenia tego, czego naprawdę potrzebujemy, by odnaleźć pełnię szczęścia ✨

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

✨ pragniesz z odwagą sięgać po swoje marzenia,

✨ chcesz obudzić w sobie chęć i moc do działania,

✨ czujesz, że czas wrócić na ścieżkę Twojego serca,

✨ masz potrzebę rozwinąć swoją uważność i ufność do świata,

✨ jesteś spragniona piękna codziennych chwil,

✨ wzywają Cię kojące spotkania z Naturą i końmi.

*Nie potrzebujesz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia z końmi, konie towarzyszyć nam będą w tej wyprawie wspierając swoją mądrością i delikatnością, a spotkania z Nimi oparte będą na dobrowolności kontaktu z obu stron 🙏 Ewelina w przebogaty świat koni wprowadzi nas także sobotnim wykładem.

Serdecznie Cię zapraszamy!

Kiedy?

17-18 luty 2024

Gdzie?

CHATKA MAGÓRY, malowniczy zakątek na skraju Polski, otoczony lasem i górami, gdzie konie żyją wolno-wybiegowo a Ich potrzeby są szanowane i zapewniane.

Magóry 11, 33-350 Piwniczna

Co w planach?

Sobota | 3h wykład - Bliżej koni, bliżej siebie / Zajęcia praktyczne wśród koni / Ogniskowy krąg z poczęstunkiem od Chatki

Niedziela | Zajęcia praktyczne wśród koni

O prowadzącej:

EWELINA HARAF

Od dzieciństwa zakochana w zwierzętach i Nimi zafascynowana. 20 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z końmi, która kompletnie odmieniła jej życie. Ukończyła zootechnikę ze specjalnością hodowla i użytkowanie koni (na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie), a także behawiorystykę zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Z zawodu jest również techniczką weterynarii, instruktorką jazdy konnej i hipoterapii, dogoterapeutką, przewodniczką psa pracującego oraz leśną przewodniczką. Posiada certyfikację komunikatorki i terapeutki energetycznej zwierząt oraz terapeutki reiki. Prezes i serce Fundacji „Iskierka”. Aktualnie także studentka psychologii. Wierzy, że naszymi największymi nauczycielami są Dzieci i Zwierzęta. Z radością Ich obserwuje, towarzyszy Im i czerpie z Ich mądrości. Dobre i głębokie relacje uważa za podstawę spełnionego życia.

Inwestycja:

Warsztaty z noclegiem + ognisko-kolacja w sobotę** - 560 zł

Warsztaty z noclegiem + wyżywieniem (sobota: obiad i ognisko-kolacja, niedziela: śniadanie i obiad)*** 650 zł

** W Chacie jest miejsce i możliwość na samodzielne przygotowanie jedzenia lub wykupienie dodatkowego posiłku.

*** W przypadku specjalnych wymagań żywieniowych, prosimy o wcześniejszy kontakt z Chatką na chatamagory.noclegi@gmail.com lub 18 4465606.

Jeśli pragniesz przyjechać do Chatki już w piątek, skontaktuj się z Olą: chatamagory.noclegi@gmail.com

Pytania i informacje: fundacjaiskierka@wp.pl

✨ Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu lub odwołania warsztatów w przypadku nie uzbierania wystarczającej ilości uczestników.

Bilety

• Bilet z wyżywieniem

Cena obejmuje dwa dni zajęć warsztatowych, nocleg z soboty na niedzielę oraz wyżywienie: sobota - obiad i ognisko-kolacja, niedziela - śniadanie i obiad.

Sprzedaż zakończona
  • Bilet bez wyżywienia

Cena obejmuje dwa dni zajęć warsztatowych, nocleg z soboty na niedzielę oraz ognisko-kolację w sobotę. W Chacie jest miejsce i możliwość na samodzielne przygotowanie jedzenia lub wykupienie posiłku.

Sprzedaż zakończona

Suma