top of page

sob., 11 lis

|

Siedziba Fundacji "Iskierka"

Bliżej koni, bliżej siebie - warsztaty rozwojowe w asyście koni 11/11/2023

Autorskie warsztaty rozwojowe w asyście koni.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Bliżej koni, bliżej siebie - warsztaty rozwojowe w asyście koni 11/11/2023
Bliżej koni, bliżej siebie - warsztaty rozwojowe w asyście koni 11/11/2023

Czas i lokalizacja

11 lis 2023, 09:00 – 12:00

Siedziba Fundacji "Iskierka", Lubaszowa 58, 33-172, Polska

O wydarzeniu

Spotkanie z końmi, absolutnie wyjątkowymi istotami, to spotkanie ze sobą, ze swoją prawdą, swoją siłą i swoimi marzeniami. Wybierz się na nie razem z nami!

Na warsztatach postaram się sprawić, abyś nabrał/a sił i zapału do wytrwania w tym, czego pragnie Twoje serce, a w tej drodze towarzyszyć nam będą Konie-Nauczyciele, podopieczni naszej Fundacji. Razem z Nimi zanurzymy się w poszukiwaniu inspiracji, zasiejemy dobre intencje i posłuchamy końskich opowieści. Pozwolimy naszym Koniom-Nauczycielom poprowadzić się po ścieżce do Siebie.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

✨ pragniesz z odwagą sięgać po swoje marzenia,

✨ chcesz obudzić w sobie chęć i moc do działania,

✨ czujesz, że czas wrócić na ścieżkę Twojego serca,

✨ masz potrzebę rozwinąć swoją uważność i ufność do świata,

✨ jesteś spragniona/y piękna codziennych chwil,

✨ wzywają Cię kojące spotkania z Naturą.

Nie musisz mieć doświadczenia z końmi, nasi Konie-Nauczyciele będą nam towarzyszyć w tej wyprawie, wspierając swoją mądrością i delikatnością, a spotkania z Nimi oparte będą na dobrowolności kontaktu z obu stron.

Dołączysz do nas? :)

O prowadzącej: 

Ewelina Haraf - ukończyła behawiorystykę zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz zootechnikę ze specjalnością hodowla i użytkowanie koni na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Z zawodu jest również techniczką weterynarii, instruktorką jazdy konnej i hipoterapii, dogoterapeutką i przewodniczką psa pracującego oraz leśną przewodniczką. Jest certyfikowaną komunikatorką i terapeutką energetyczną zwierząt oraz terapeutką reiki. Aktualnie także studentką psychologii. Od dzieciństwa zakochana w zwierzętach i Nimi zafascynowana. 20 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z końmi, która kompletnie odmieniła Jej życie. W swojej pracy czerpie z bogatej edukacji, doświadczenia i pewności, że idzie drogą, którą zawsze prowadziło Ją serce. Uwielbia obserwować zwierzęta, a także być z Nimi w poczuciu obustronnej dobrowolności. Uważa Ich za swoich wielkich Nauczycieli i Przyjaciół. 

Od lat zafascynowana jest zwierzęcą psychiką i wpływem, jaki kontakt z Naturą lub jego niedostatek może mieć na nasze życie. Z największą przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i uczy innych o tym, jak wspaniałymi Istotami są zwierzęta.

Inwestycja: 

150 zł - bilet normalny

100 zł - bilet rabatowy dla członkiń Współ-dzielni oraz uczestniczek konferencji "Konstelacje relacji" [kod rabatowy: WSPÓŁ-DZIELNIA]

ZA DARMO - dla uczestniczek konferencji "Konstelacje relacji" za okazaniem voucheru-zaproszenia oraz potwierdzeniem obecności najpóźniej do 9 listopada 2023.

Dochód z wydarzenia w całości przekazany jest na utrzymanie podopiecznych Fundacji. 

Bilety

  • Bilet wstępu

    150,00 zł
    + Opłata za obsługę 3,75 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page