top of page

sob., 23 wrz

|

Siedziba Fundacji "Iskierka"

Bliżej koni, bliżej siebie - warsztatowe spotkanie dla kobiet

Dwudniowe, autorskie warsztaty rozwojowe w asyście koni.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Bliżej koni, bliżej siebie - warsztatowe spotkanie dla kobiet
Bliżej koni, bliżej siebie - warsztatowe spotkanie dla kobiet

Czas i lokalizacja

23 wrz 2023, 10:00 – 24 wrz 2023, 16:00

Siedziba Fundacji "Iskierka", Lubaszowa 58, 33-172, Polska

O wydarzeniu

Podczas nowiu czujemy się w pełni sił witalnych i jesteśmy gotowi rozpocząć nawet najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. To również korzystny czas na realizację nowych postanowień. Jest to bowiem moment zatrzymania, skupienia uwagi, czas refleksji i medytacji nad własnym życiem. W tym okresie warto zatem zaplanować i wytrwale dążyć do zaplanowanych wcześniej celów, których do tej pory nie byliśmy w stanie z jakichkolwiek przyczyn zrealizować.

Na warsztatach postaramy się sprawić, abyście mieli siły i zapał do wytrwania w tym, co ujrzy światło i czego pragną Wasze serca, a w tej drodze towarzyszyć nam będą Konie-Nauczyciele.

Razem z Nimi zanurzymy się w poszukiwaniu inspiracji, zasiejemy dobre intencje i posłuchamy końskich opowieści. Pozwolimy naszym Koniom-Nauczycielom poprowadzić się po ścieżce do Siebie.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

✨ pragniesz z odwagą sięgać po swoje marzenia,

✨ chcesz obudzić w sobie chęć i moc do działania,

✨ czujesz, że czas wrócić na ścieżkę Twojego serca,

✨ masz potrzebę rozwinąć swoją uważność i ufność do świata,

✨ jesteś spragniona piękna codziennych chwil,

✨ wzywają Cię kojące spotkania z Naturą.

Nie musisz mieć doświadczenia z końmi, nasi konie-nauczyciele będą nam towarzyszyć w tej wyprawie, wspierając swoją mądrością i delikatnością, a spotkania z Nimi oparte będą na dobrowolności kontaktu z obu stron.

Dołączysz do nas? :)

Najbliższe terminy:

19-20 sierpnia

23-24 września

Na zakończenie naszej podróży w głąb siebie z Końmi, otwieramy przed Tobą także możliwość na wykonanie sesji fotograficznej z naszą fotografką, która z wrażliwością i czułością zapisze Twoje piękno na pamiątkowych fotografiach.

O prowadzącej: Ewelina Haraf - ukończyła behawiorystykę zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz zootechnikę ze specjalnością hodowla i użytkowanie koni na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Z zawodu jest również techniczką weterynarii, instruktorką jazdy konnej i hipoterapii, dogoterapeutką i przewodniczką psa pracującego oraz leśną przewodniczką. Jest certyfikowaną komunikatorką i terapeutką energetyczną zwierząt oraz terapeutką reiki. Aktualnie także studentką psychologii. Od dzieciństwa zakochana w zwierzętach i Nimi zafascynowana. 20 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z końmi, która kompletnie odmieniła Jej życie. W swojej pracy czerpie z bogatej edukacji, doświadczenia i pewności, że idzie drogą, którą zawsze prowadziło Ją serce. Uwielbia obserwować zwierzęta, a także być z Nimi w poczuciu obustronnej dobrowolności. Uważa Ich za swoich wielkich Nauczycieli i Przyjaciół. Od lat zafascynowana jest zwierzęcą psychiką i wpływem, jaki kontakt z Naturą lub jego niedostatek może mieć na nasze życie. Z największą przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i uczy innych o tym, jak wspaniałymi Istotami są zwierzęta.

Inwestycja: 700 zł - w cenę wliczony obiad i przerwy kawowe.

Sesja fotograficzna (do indywidualnego umówienia): 200 zł - trzy autorskie fotografie w wersji cyfrowej.

Bilety

  • Warsztaty 19-20 sierpnia

    700,00 zł
    Sprzedaż zakończona
  • Warsztaty 16-17 września

    700,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page