top of page

Z kopyta na Brzankę - relacja!15 października wyruszyliśmy wraz z sześcioma naszymi cudownymi końmi: Bingo, Walentyną, Ateną, Wichrem, Eduardo i Ekwadorem na pieszy rajd, Z kopyta na Brzankę, by zdobyć fundusze na sianko - dla osiemnastu koni, podopiecznych naszej fundacji, potrzebujemy 20 tysięcy złotych aby wykarmić je w sezonie jesienno-zimowym. Pogoda nam dopisała, błoto na trasie pokonaliśmy bardzo dzielnie - i my i konie! Udało nam się spotkać z wieloma wspaniałymi osobami, poznać Was osobiście, porozmawiać, a także zebrać nowe, absoluntie bezcenne doświadczenia na przyszłość! :)


Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim wspaniałym osobom, które sprawiły, że z sukcesem dotarliśmy na sam szczyt Brzanki, w szczególności dziękujemy cudownym wolontariuszom i wolontariuszkom: Grzegorzowi, Nicole, obu Oliwiom i Juliom, Hani, Lilce, Weronice, Dominice, Agnieszce, Tosi, Amelii, Pawłowi, Martynie oraz paniom Zofii i Marzenie za przepyszne ciacha; naszym sponsorom: SUN PRO ENERGY, restauracji Szczęście, Veni Vidi, PB Dental, W. Kobis Gabinet badań słuchu, patronom medialnym: Radio ESKA, Ilustrowanemu Kurierowi Codziennemu, Tarnowskiemu Kurierowi oraz Gminie Tuchów i Kępa Sport, a także Tobie! Uczestniczce i uczestnikowi rajdu, serdecznej osobie, która podeszła z nami porozmawiać, poznać konie, wziąć udział w zabawie bądź z daleka przesyłała nam dobre moce; darczyńcy, ofiarowującemu cegiełkę na sianko dla podopiecznych naszej Fundacji. Najserdeczniej, prosto z absolutnie wdzięcznego serca Wam wszystkim dziękujemy!!! To dzięki Waszemu wsparciu my możemy działać.


Wspólnymi siłami, dzięki rajdowi, udało nam się zebrać 8170 złotych. DZIĘKUJEMY!!!

Mamy nadzieję, że będzie nam dane spotkać się po raz kolejny, czy to na rajdzie, czy warsztatach, czy w zupełnie innych, a równie świetnych okolicznościach :) Do zobaczenia!


A tymczasem serdecznie zapraszamy do obejrzenia mini relacji z rajdu.

Dziękujemy Oliwii Gawlik za piękne zdjęcia!I mała relacja filmowa, dzięki ogromnej pomocy Lilianny Traciak!Ciągle możesz wesprzeć naszą zbiórkę na sianko!

Koszt wyżywienia stadka osiemnastu koni w sezonie jesień-zima to dwadzieścia tysięcy złotych. Jeśli możesz, podaruj naszym koniom grosik, będziemy przeogromnie wdzięczni.


RAZ JESZCZE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM


PATRONOM MEDIALNYM


* * *


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ

WE WSPÓŁPRACY Z

49 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page