top of page

Pierwsze behawiorystki na pokładzie!Z ogromną radością spieszymy z informacją, że oto oficjalnie witamy dwie pierwsze behawiorystki, które ukończyły nasze kursy zawodowe:


Agnieszka Mitera - Behawiorystka koni
Martyna Zgłobisz - Behawiorystka psów


Dziewczyny objęte zostały intensywną edukacją, prowadzoną indywidualnym tokiem szkoleniowym i absolutnie jesteśmy dumni z Ich wiedzy, postępów, uważności oraz efektów, jakie obserwowaliśmy podczas zajęć praktycznych.


Rdzeniem i głównym założeniem naszej oferty edukacyjnej skierowanej do osób pragnących pracować ze zwierzętami jest jak najbardziej aktualna wiedza oraz etyka pracy z Nimi. Umiejętność dostrzegania Ich i Ich emocji, rozumienia, tworzenia przestrzeni, w której mogą czuć się pewnie, bezpiecznie i realizować swoje naturalne oraz indywidualne potrzeby, a także budować dobre relacje.


Cieszymy się, że wartości, które sami wyznajemy, stosujemy i staramy się szerzyć, są bliskie naszym absolwentkom i dzięki Nim, pójdą dalej w świat.


Ogromnie polecamy korzystanie ze wsparcia Agnieszki i Martyny, jeśli Wasi podopieczni (odpowiednio: konie lub psy) mierzą się z trudnościami, pragniecie Ich lepiej zrozumieć, otoczyć odpowiednią opieką i budować z Nimi piękne relacje.


Raz jeszcze gorąco gratulujemy obu naszym wspaniałym absolwentkom!


*** Jeśli i Ty pragniesz się rozwijać, etycznie pracować ze zwierzętami, naszą aktualną ofertę szkoleniową znajdziesz TUTAJ.

26 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page