top of page

Jesteśmy OPP! Czyli co?Nasza Fundacja piastuje zaszczytne miano OPP, czyli Organizacji Pożytku Publicznego. Do grona OPP należą te fundacje czy stowarzyszenia, które uzyskały sądownie status “pożytku publicznego”. OPP pomagają m.in. swoim podopiecznym zmagającymi się z chorobami, wspierają środowisko naturalne, dbają o lub chronią zwierzęta, udzielają się w projektach kulturalnych czy sportowych. Działalność OPP zazwyczaj opiera się na ludziach, którzy poświęcają swój czas i energię na inicjatywy uznawane za społecznie ważne.


Nasze działania obejmują:


Edukację i wspieranie w rozwoju ludzi, poprzez organizację edukacyjnych i ogólnorozwojowych warsztatów, szkoleń oraz terapii przy wsparciu zwierząt (m.in. dogoterapii, hipoterapii, bowiterapii). Edukacja i pomoc w rozwoju są naszymi głównymi i najważniejszymi celami. Dbamy o to, aby zajęcia organizowane przez naszą Fundację prowadzone były na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszą wiedzą, a nasza oferta była bogata w specjalistów z danych dziedzin. Prowadzimy edukację przyrodniczą oraz leśne wyprawy dla rodzin, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, warsztaty rozwojowe w asyście zwierząt, konsultacje behawioralne dla koni i psów. Już niedługo uruchomimy także pierwsze kursy zawodowe!


Opiekę nad zwierzętami, które na stałe przebywają pod skrzydłami naszej Fundacji: końmi, kozami, owcami, krową, prosiaczkiem. Zwierzęta te znalazły u nas swoją bezpieczną przystań na zawsze. Obiecaliśmy Im miejsce, w którym zawsze będą kochane i szanowane, a Ich gatunkowe potrzeby odpowiednio zaspokajane. W tym celu sami nieustannie poszukujemy wiedzy, konsultujemy się ze specjalistami w różnych dziedzinach :)


Dzięki statusowi OPP możesz podarować naszej fundacji jakże cenny dar - 1,5% podatku. Dzięki Tobie nasza mała Fundacja może rosnąć!

Jesteśmy niewielką Fundacją, opartą na marzeniach i naszej ciężkiej, codziennej pracy. Jesteśmy tu my, dwójka rodziców trójki fantastycznych dzieciaków: Ewelina i Piotr. Od zawsze towarzyszy nam wiara w ludzi, w to, jak pięknie potrafimy się wspierać w trudnościach, jakie cudowne społeczności budujemy wokół naszych działań i wspólnych celów. Mamy nadzieję, że pomożesz nam w dalszym rozwoju, przekazując 1,5% podatku naszej Fundacji.


Twoje wsparcie ma dla nas ogromną moc, jest darem, za który jesteśmy absolutnie i każdego dnia niesamowicie wdzięczni.


Prosimy, pamiętaj o nas wypełniając tegoroczne rozliczenie PIT 💖 Zaproś także swoich przyjaciół i znajomych do podarowania % od podatku Fundacji "Iskierka".


W rozliczeniu wpisz numer KRS naszej Fundacji: 0000800223.A jeśli rozliczasz się online, kliknij TUTAJ!


Czyńmy razem wielkie dobro :)

4 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page