top of page

HOLIDOGS - wakacyjne warsztaty dla psów i ich opiekunówSłowo „holi” utkane jest z wielu znaczeń. Bawimy się nimi, by ubrać nasze wydarzenie w to, co najpiękniej ubogaci Twoje życie z psem. Mamy więc HOLI - święto radości i koloru, mamy HOLI - jak holistyczny, jest i HOLI - jak beztroskie wakacje (ang. holidays), a gdy puścić wodze wyobraźni, pojawi się i HOLI - święcony (ang. holy). Idąc zaś za fonetycznym dźwiękiem, znajdziemy także i „w pełni, bez wyjątku” (ang. wholly czyt. „hołli”). 


Czym stanie się HOLIDOGS dla Ciebie i Twojego psa, dowiesz się tylko Ty, jeśli wybierzesz się wraz z nami na tę wyprawę!

2-4 sierpnia 2024 roku mamy zaszczyt serdecznie Cię zaprosić na wyjątkowe spotkanie z Twoim psem. Przez trzy dni, w kojącej przestrzeni Zakątka Transformacji - Gospodarstwa w Harmonii z Naturą, poprowadzimy Ciebie i Twojego psa przez codzienność, nieidealną, ale wystarczająco dobrą, pełną uważności, otwartości, drobnych inspiracji a także chęci lepszego z psem i sobą samym porozumienia. Codzienność czasem zabawną i wesołą, czasem spokojną i prostą, czasem trudną i wymagającą, zawsze jednak prawdziwą. Otoczymy Was ciepłym wsparciem i podzielimy się wiedzą oraz narzędziami, które i nam pomagają lepiej i pełniej żyć z psami. 


Co przygotowałyśmy dla Ciebie i Twojego psa?

3 dni, 3 prowadzące, 3 obszary działania: Ty, Twój pies, Ty i Twój pies :)PLAN WARSZTATÓW

PIĄTEK:

Dobrostan, czyli sztuka uważności - wykład, podczas którego przyjrzymy się, w jak wielu obszarach - i jak często minimalnym wkładem - możemy działać aby poprawić nasz komfort życia z psem i komfort życia psa.

Spacer zapoznawczy dla psów i ich opiekunów - wybierzemy się na długą wyprawę w przyrodę, dbając o bezpieczeństwo i samopoczucie naszych psów w nowym towarzystwie i okolicznościach.

Przez emocje do relacji - wykład rozpoczynający temat emocji naszych, psów, ich korelacji oraz tego, jak dzięki nim możemy budować i umacniać relację z psem. 

Wieczorna sesja ćwiczeniowo-integracyjna dla opiekunów. 


SOBOTA:

Zajęcia praktyczne w mini-grupkach: 

  •  spacer dekompresyjny i elementy ubogacania sensorycznego, 

  •  węszenie zabawowe, 

  •  podstawy masażu metodą Tellington T-Touch.

Podstawy aromaterapii i ziołolecznictwa dla psów - wprowadzenie w bezpieczną i efektywną pracę z olejkami eterycznymi, hydrolatami i ziołami u psów, które możesz stosować w celu wzmocnienia układu nerwowego i pokarmowego swojego czworonoga.

Wieczorna sesja ćwiczeniowa dla opiekunów 


NIEDZIELA: 

Przez emocje do relacji - kontynuacja wykładu.

Spacer socjalizacyjny. 

Sesja podsumowująca dla opiekunów.


Zanurzmy się razem w psio-ludzkim świecie, otwórzmy się na siebie, otwórzmy się na psa, spotkajmy się na skraju obu naszych absolutnie wyjątkowych światów na HOLIDOGS! 


Serdecznie Cię zapraszamy!DLA KOGO?

Dla psów i ich opiekunów. 

Warsztaty nie są przeznaczone dla osób zawodowo pracujących z psami.


TERMIN

2-4 sierpnia 2024


MIEJSCE

Łużna 171, 38-322 Łużna (woj. małopolskie)


CENA

Bilet normalny - 890 PLN

Wliczone 3 obiadokolacje i przerwy kawowe.

Bilet z noclegiem - 1230 PLN

Nocleg piątek-niedziela, 3 obiadokolacje i przerwy kawowe, śniadania w sobotę i niedzielę.


Zarezerwuj swoje miejsce >>> zakatektransformacji@gmail.com
* * *

Na zakończenie pobytu otrzymasz od nas bonusowe niespodzianki!


Jeśli będziesz mieć ochotę, możesz także wykupić pamiątkową mini-sesję fotograficzną z Twoim psiakiem! O szczegóły pytaj Martynę - kontakt poniżej :)


* * *O PROWADZĄCYCH


EWELINA HARAF Od dzieciństwa zakochana w zwierzętach i Nimi zafascynowana. 20 lat temu rozpoczęła swoją przygodę z końmi, która kompletnie odmieniła jej życie. Ukończyła zootechnikę ze specjalnością hodowla i użytkowanie koni (na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie), a także behawiorystykę zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Z zawodu jest również techniczką weterynarii, instruktorką jazdy konnej i hipoterapii, dogoterapeutką, przewodniczką psa pracującego oraz leśną przewodniczką. Posiada certyfikację komunikatorki i terapeutki energetycznej zwierząt oraz terapeutki reiki. Aktualnie także studentka psychologii. Wierzy, że naszymi największymi nauczycielami są Dzieci i Zwierzęta. Z radością Ich obserwuje, towarzyszy Im i czerpie z Ich mądrości. Dobre i głębokie relacje uważa za podstawę spełnionego życia. 
ZUZANNA RYBARCZYK Integralna behawiorystka psów. Założycielka projektu Psiaki w Zen - Tu i Teraz, promującego holistyczne podejście do terapii i życia z psem łączącego podejście behawioralne z terapiami komplementarnymi z zakresu medycyny chińskiej, Tellington TTouch, akupresury, fitoterapii, holistycznej aromaterapii i muzykoterapii. W swojej pracy zwraca ogromną wagę na wpływ emocji opiekuna na zachowanie psa i ich niezaprzeczalne połączenie.

Pierwsza w Polsce certyfikowana trenerka metod Tellington TTouch i PsychAromatica. Autorka artykułów i kursów dla czasopisma "Pies z Charakterem" oraz redakcji Animal Expert. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe w pracy z przedstawionymi na warsztacie terapiami zgłębia intensywnie od 2017, ucząc się od specjalistów na całym świecie.

Współzałożycielka ośrodka terapeutycznego i wypoczynkowego dla opiekunów z psami, Zakątka Transformacji – Gospodarstwa w Harmonii z Naturą w Beskidzie Niskim: www.zakatek-transformacji.pl 

Więcej informacji o Zuzie znajdziesz na >>> www.psiakiwzen.pl

MARTYNA ZGŁOBISZ

Trenerka psów, która porzuciła szkolenie na rzecz DOGadania się z psem, instruktorka prewencji pogryzień, certyfikowana opiekunka zwierząt domowych. Orędowniczka przywracania psom sprawczości, pracy bazowanej na relacji i czytelnej komunikacji oraz szeroko pojętego psiego dobrostanu. Fotografka samouk. Uwielbia chwytać ulotność emocji i chwil na zdjęciach. Sercem Martyny rządzą amstaffy i psi seniorzy. 

Więcej informacji o Martynie znajdziesz tutaj >>> www.petsister.net | www.martynazglobisz.myportfolio.com 

Masz pytania dotyczące warsztatów?

Pisz do nas śmiało!Pytania dotyczące noclegów i wyżywienia:

55 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page