top of page

Dla kogo Bliżej koni, bliżej siebie - Zimowanie w Chacie Magóry?17-18 lutego zaplanowaliśmy weekendowe warsztaty "Bliżej koni, bliżej siebie - Zimowanie", które organizujemy w wyjątkowym miejscu wraz z Chatką Magóry, w Ich pięknym zakątku Polski, pośród gór, lasów, w asyście Ich koni, mających otwartość do towarzyszenia nam w zajęciach.


"Bliżej koni, bliżej siebie", to warsztaty wyjątkowe. Stworzone przez nasza Ewelinę dla każdego, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z końmi lub ma już z Nimi pewne doświadczenia, ale chce lepiej Je poznać, zacząć je rozumieć, dostrzegać niuanse, o których ciągle jeszcze za mało się uczy.


Warsztaty łączą w sobie solidną edukację w zakresie koni - ich zachowań, emocji, potrzeb oraz komunikacji - z zajęciami rozwojowymi, w których na pierwszy plan wychodzisz Ty: Twoje marzenia, cele i siły, a w procesach rozwojowych towarzyszyć nam będą właśnie konie. W pełnej dobrowolności kontaktu z obu stron. Spotykać się z Nimi będziemy w obopólnej zgodzie, bezpiecznie i bez przymusu.


Podczas warsztatów dowiesz się więcej nie tylko o potrzebach, emocjach, i zachowaniach koni, poznasz także Ich bogaty świat, o którym ciągle zbyt rzadko się wspomina. Warsztaty wyposażą Cię w wiedzę i narzędzia, z których będziesz mogła/mógł korzystać podczas swoich spotkań z końmi w innych miejscach, w swojej codzienności.

Jeśli więc poszukujesz więcej rzetelnej wiedzy o koniach, pragniesz spotkać się z nimi i sobą samą/ym, zapraszamy Cię serdecznie na ten weekend pełen wiedzy, pełen odkryć i niesamowitego piękna spotkań z naturą.


Zapraszamy Cię, jeśli masz już doświadczenia z końmi, miał*ś ich w życiu niewiele, albo nie masz ich wcale a pragniesz zacząć z Nimi swoją przygodę lepiej i pełniej. Ewelina otoczy Cię opieką i pełnym wsparciem, aby spotkania z końmi odbywały się w pełnym komforcie dla obu stron.Spotkajmy się naPS. Do Chatki możesz wybrać się z rodziną, znajomymi, podczas gdy Ty będziesz brać udział w zajęciach, na nich czekają zimowe górskie szlaki, pyszne chatkowe dania i dobre książki przy buzującym piecu ;)

49 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page