top of page

Bliżej koni, bliżej siebie - ostatnie spotkanie w 2023 roku


Tydzień temu spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku na moich autorskich warsztatach rozwojowych, prowadzonych w asyście koni, Bliżej koni, bliżej siebie.


Było to kolejne, cudowne spotkanie z samym sobą, ze swoją prawdą, celami i marzeniami, które wspierały nasze absolutnie fantastyczne, fundacyjne konie. Konie-Nauczyciele, nieoceniające, ofiarowujące przestrzeń na delikatność, wrażliwość, na odkrywanie siebie, na stawianie mądrych, zdrowych granic.


Jestem absolutnie poruszona, a jeszcze bardziej wdzięczna, za Waszą obecność na każdym z tych spotkań w tym roku, za Wasze słowa, za możliwość towarzyszenia w Waszej ścieżce, w Waszych opowieściach.

Mocno wierzę, że każde takie spotkanie przybliża nas do siebie, do pełnego magii i prawdy świata przyrody, do lepszego, pełniejszego życia. Tego Wam życzę całą sobą.


Na 2024 mam już kolejne plany spotkań z końmi. Mam też nowe pomysły, które nie mogę się doczekać, aż zostaną dopięte i ogłoszone! Czuję niesamowitą radość i nadzieję, na to, co planuję Wam ofiarować w przyszłym roku, bo niech to będzie rok pełen dobra, spełnionych marzeń i małych cudów. Mam nadzieję, że razem wyruszymy na tą wyprawę.


Pozostaję w ogromnym wzruszeniu i wdzięczności.

- Ewelina25 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page