top of page

ArtFest: Przytulanie drzew i kąpiel leśna w Parku StrzeleckimProwadzenie: Ewelina i Piotr Harafowie (Fundacja „Iskierka” z Lubaszowej)

Zaleca się wygodny strój, dostosowany do warunków pogodowych.

Termin: 11 grudnia 2022

Miejsce: Rozpoczęcie przy galerii BWA Pałacyku Strzeleckim

Czas trwania: do 2 h

Wstęp wolny


Dzięki licznym badaniom i opracowaniom wiemy, że mocna więź z Naturą wzmacnia odporność, zwiększa potencjał intelektualny i kreatywność, uspokaja, a także zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych. Chodźcie to z nami sprawdzić!


Co będziemy robić?

Poszukamy leśnego oblicza parkowych zaułków, otworzymy nasze zmysły na to, co drzewa chcą nam w danym momencie ofiarować i pokazać. Będziemy im się bacznie przyglądać, słuchać ich, dotykać, wąchać i smakować wszystkimi zmysłami.


Spacer wśród drzew poprowadzą dla Was Ewelina i Piotr Harafowie - leśni przewodnicy, edukatorzy przyrodniczy, miłośnicy leśnych spacerów i zwierząt wszelkich gatunków, doładowujący się poprzez codziennie praktykowanie uważności i wdzięczności. Założyli i wspólnie prowadzą Fundację "Iskierka". Prywatnie rodzice trójki wyjątkowych dzieci, zakochani w sobie od ponad 17 lat.


Uczestnicy spaceru zobowiązani są do samodzielnego dbania o własne bezpieczeństwo. Dzieci muszą przebywać pod opieką Rodziców lub innych opiekunów.
Tekst BWA Tarnów

Zdjęcia Martyna Zgłobisz

7 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page